התקשרו אלינו +49 1234 5678 9

תמיכה

בלוג

פרגולות אלומיניום

פלדה, עץ או אלומיניום: מה מתאים לפרגולה שלך?

עכשיו שהחורף נגמר, האם אתה רוצה ליהנות מהשמש? אם אתה מוצא את עצמך מביט דרך החלון לגן אחורי שנראה מעט משעמם, ייתכן שהגיע הזמן לתת לו מהפך לפני שהקיץ יגיע. פרגולה היא דרך נהדרת לא רק להוסיף פריט חדש לחצר האחורית שלך בחודשים החמים, אלא יכולה לספק צל והגנה לאזור החצר שלך כל השנה.

 

אבל לפני שההקמה יכולה להתחיל, תצטרך להבין מה אתה רוצה ליצור מהפרגולה החדשה שלך. ישנן כמה אפשרויות לבחירה, כך שזה יקל עלינו להרכיב סקירה של שלושת האפשרויות העיקריות – עץ, פלדה ואלומיניום.

 

שמור את זה קלאסי עם עץ

נכון שיש חומרי בנייה חדשים יותר של פרגולה , עץ הוא עדיין אפשרות מהיותו אחד החומרים הזולים והזמינים יותר.

 

עם זאת, אם בחרתם בעץ כחומר הבניין העיקרי שלכם, חשוב שתזכרו כי העץ זקוק לתחזוקה שוטפת כדי להגן עליו מפני ריקבון. תחזוקה של מסגרת עץ דורשת בדרך כלל:

 

לנגב את המסגרת שלך באקונומיקה בחודשים לחים כדי למנוע עובש.

שימוש בצבע איכותי ועמיד בחום למניעת נזקי חום יבשים.

צביעה מחדש של המסגרת שלך לפחות פעם בחמש שנים, כדי להבטיח שהעץ יישמר במצב אופטימלי.

אם אינך רוצה לצבוע את מסגרת העץ שלך מכיוון שאתה רוצה מראה טבעי יותר, עץ מטופל הוא חומר מצוין לשימוש.

 

הישאר מאובטח עם פלדה

אם לא מתעסקים בעץ כמסגרת לפרגולה שלך, פלדה היא אלטרנטיבה נהדרת.

פלדת Colorbond מטופלת היא הסוג הנפוץ ביותר של פלדה המשמשת לקורות לפרגולות. זה מהיר וקל לבנייה, ופלדת Colorbond  לא תירקב ולכן היא דורשת פחות תחזוקה מאשר עץ.

 

יתרון נוסף של מסגרת פלדה הוא שהיא חזקה ועמידה יותר מאשר עץ, כלומר הוא בדרך כלל תשמר למשך זמן רב יותר. עם זאת, מסגרות פלדה יכולות להיות יקרות מעץ, ולא תוכלו להשיג את המראה הטבעי שמעצים ללא מאמץ.

 

לתחזוקה של מסגרת פרגולה מפלדה, הדבר העיקרי שצריך לחשוש מנו הוא חלודה. לשם כך, חיוני שמסגרת הפלדה שלך תהיה מצופה בציפוי אבץ של 100% (המכונה גם פלדה מגולוונת) או בצבע שילוב אבץ-אלומיניום.

 

הביטחון עם האלומיניום

כשמדובר בחומר בנייה חיצוני אלומיניום הוא החומר לכך. הוא קל משקל, אינו מחליד ומעניק לך גימור מעולה ותחזוקה ונמוכה. ומכיוון שאלומיניום כל כך עמיד בפני אלמנטים טבעיים, זו האפשרות הטובה ביותר אם אתה גר באזורי מפרץ או חוף.

 

הדבר הטוב ביותר באלומיניום הוא שבדרך כלל הוא ללא תחזוקה מלבד ניקוי מדי פעם, כך שהוא מושלם למי שאין לו זמן או יכולת לצבוע את המסגרת באופן קבוע.

 

ניתן לצבוע גם אלומיניום כך שיתאים לצבע ולסגנון הבית שלכם, ומגוון רחב של צבעים זמינים לכך.

 

לא משנה מה הבחירה שלך בחומר, בסוף תהיה לך חצר שנראית טוב במשך כל השנה, אז התחל עכשיו להפיק את המרב מהחצר האחורית שלך.

עורכי דין רשלנות רפואית

כיצד לבחור עורכי דין לרשלנות רפואית

רשלנות מקצועית ממשיכה להיות מצוקה שיטתית בתחומים רבים. מדי שנה דווח על מקרים שונים הנוגעים לאנשים מיומנים אשר אינם מצליחים למלא את ההרשאות וחובתם לציבור. הזנחה מכוונת וביקורות מיותרות גרמו לאנשים נזק בלתי הפיך. הציבור הבלתי מעורער עלול להיות בסיכון על ידי אנשים שאינם מצליחים לבצע בדיקות נאותות, מיומנות וטיפול שצפוי מהם. בהקשר זה, מרבית הממשלות והמקצועות פיתחו תקנות ומדיניות שמטרתם להגן על הציבור. על אף הפוליסות, רשלנות מקצועית ממשיכה להתקיים. לפיכך, הציבור יכול לבקש פיצויים בבית המשפט בכל פעם שהאינטרס שלהם הופר.

רשלנות רפואית היא תחום דאגה נפוץ. זה כרוך ברשלנות מצד רופאים ואנשי רפואה מכובדים. פעולות רשלנות כוללות מעשים שאינם הגיוניים לאדם החושב בהיגיון. כדי שאיש מקצוע רפואי יימצא אשם ברשלנות מקצועית, יש להראות כי הפעולות שבוצעו או הושמטו מסתכמות בהזנחה וביטול חובות המוטלות על הציבור. חולים שעברו רשלנות מקצועית / רשלנות רפואית יכולים לבקש פיצויים בבית המשפט. התביעה בבית המשפט מכוונת להשגת פיצוי הולם והודאת אשמה על ידי המזיק. כתוצאה מכך, ראוי לשכור עורך דין ידוע אשר מנוסה בתביעות רשלנות מקצועיות. הטיפים המפורטים להלן יכולים לשמש לבחירת עורך דין  לרשלנות רפואית, שיעביר את תביעתכם בבית המשפט.

התמחות וניסיון

ככלל, עליכם תמיד להשתדל להעסיק עורך דין שהתמחה בתחומים בהם אתם מבקשים התדיינות משפטית. ההתמחות מבטיחה כי עורך הדין יהיה בקיא ומיומן על מנת להבטיח את התוצאה הטובה ביותר. הניסיון מצייד את איש המקצוע במיומנות הנדרשת לו לצורך ניתוח והערכה של סוגיות. באמצעות ניסיון, יכול התומך לחזות את התוצאות האפשריות ולייעץ ללקוחות בהתאם.

תיק עבודות

לפני שאתם שוכרים עורך דין, זה נכון להעריך את סוג הלקוחות שהוגנו על ידי עורך הדין. זה ייתן לכם תמונה ברורה של סוג התחום בו עורך הדין עוסק. באמצעות תיק העבודות תוכלו להבחין בכשירותם ויכולתם להעביר את המקרה שלכם בבית המשפט.

משאבים

המשאבים האנושיים והכספיים של משרד עורכי הדין יקבעו את עוצמת המשרד להצלחה בתביעתכם. על המשרד להיות מאויש כראוי כך שתובטחו שיהיה להם מספיק זמן להתדיין באופן מקיף. לעומת זאת, משאב פיננסי ישפיע על תועלתיות ויעילות התביעה המשפטית.

גדרות

5 דברים שאתה צריך לגדר בחצר הקדמית שלך

הצבת גדר סביב הנכס שלך היא דרך אידיאלית לתת ערך מוסף לביתך תוך הגברת ההגנה על הנוף שלך. כבר הגדרת את החצר האחורית שלך, אבל אתה תוהה אם עליך להציב גדר גם בחלק הקדמי של הנכס שלך.

להלן חמישה טיפים שאתה צריך בשביל לגדר את החצר הקדמית שלך. זכור שעוברי אורח רואים את החצר הקדמית שלך, אז בחר בחומר גידור אטרקטיבי ועם זאת עמיד, כמו עץ ​​מלקט, ויניל או שרשראות מתכת.

 1. אתה גר בדרך עמוסה

אם אתם גרים בדרך סואנת ויש לכם ילדים או חיות מחמד, גידור החצר הקדמית שלכם היא חובה. הצבת מחסום סביב חזית הנכס שלך שומרת על חיות מחמד והילדים בחצר ביתך. גדר לפרטיות שרשראות במחיר סביר ואידיאלי לשמירה על ילדים וחיות מחמד.

הערה: לעולם אל תשאיר ילדים קטנים ללא השגחה בחצר, אפילו אם הם מגודרים לחלוטין. הצב מנעולים על כל השערים היוצאים לרחוב כך שילדים סקרנים לא יוכלו להימלט בטעות.

 1. לשכנים שלך יש גדרות

היותך הבית המוזר ללא גידור בחצר הקדמית יכול להוריד את הערך המוסך של הבית שלך (ואת המראה השכונתי בכללי). סקרו את שכונתכם, בחנו את חומרי הגידור הנפוצים ביותר באזורכם ותכננו גדר דומה לחצר הקדמית של ביתכם כך שתשתלב עם בתים שכנים.

 1. החצר שלך קטנה

גידור בחצר קדמית קטנה יותר יכול למעשה להעניק לחלל ממד רב יותר ולהעניק אשליה של נוף גדול יותר. גידור החצר שלך מרכז גם את הנוף שלך כך שהחצר שלך נראית יותר מקסימה ופחות עמוסה. יישור שער החצר שלך לדלת הכניסה לבית שלך מוסיף אשליה של עומק.

בחר לוחות גידור אנכיים המעוצבים קרוב זה לזה כדי למשוך את העין לנוף שלך. לגידור אופקי אין השפעה זהה ליצירת אשליה של חלל. שקול גידור חוליות שרשרת עם לוחות ויניל כדי להפוך את החצר הקדמית שלך להיראות גדולה, או בחר גידור בסגנון במבוק או כלונסאות עבור עיצוב יפה יותר.

 1. בחצר שלך יש אורחים לא מוזמנים

האם הכלב של השכן תמיד בחצר שלך? האם ילדי השכונה משתמשים בחצר הקדמית שלך כחלק מגן המשחקים שלהם? אם נמאס לכם להחזיק אנשים ובעלי חיים בחצרכם ואינכם רוצים ליצור סכסוך שכונתי, הקימו את גבולות ביתכם על ידי התקנת גדר סביב כל החצר הקדמית שלכם כדי להרחיק את הפולשים.

כדי להימנע מעימותים עם שכנים בעת התקנת הגדר שלך, קבל גבולות רכוש רשמיים ממשרד העירייה שלך. בערים רבות ישנן תקנות לגובה גידור בחצר הקדמית (רוב הגדרות צריכות להיות מטר ומעלה) כך שתציית גם לחוק זה.

הפוך את החלק האטרקטיבי של הגדר (במידה והגדר תהיה מעץ) עם הפנים כלפי חוץ לכיוון הבתים הסמוכים והרחוב, והימנע מצביעת הגדר שלך בגוון שעשוי להסיח את הדעת מהמראה הכללי בשכונה (היצמד לצבעי גידור ניטרליים או נפוצים, כמו אדום, חום, לבן או צבע טבעי).

 

 

 1. הבית שלך מוצע למכירה

מכניס את הבית שלך לשוק? הגדל את הערך המוסף ואת ערכו הכללי על ידי הוספת גדר. מכיוון שגדר בחצר הקדמית נחשבת להטבת חידוש על ידי רוכשי בתים, הבית שלכם עשוי להימכר מהר יותר בהשקעה קטנה זו. בחר גדר דקורטיבית למטרות מכירה ביתיות

 

אבזמים

סוגי אבזמים וסגרי בתכשיטים

קרא את המדריך שלנו בנושא סוגי אבזמים וסגרי תכשיטים הפופולריים בעיצובים מודרניים של שרשראות וצמידים. בחר את האבזם הטוב ביותר עבור כל עיצוב בעזרת מילון מונחים.

אטמי תכשיטים וסגרים הם רכיבים הכרחיים לרוב השרשראות, הצמידים וצמידי רגל. בחירת סוג האבזם הנכון חשובה לשביעות רצון הלקוח. להלן מילון מונחים של סגנונות אבזם בתכשיטים השונים וכיצד כל אחד מהם מתפקד.

טבעות קפיץ גדולות

טבעות הקפיץ נוצרו בראשית המאה העשרים, ומהווים חלק משרשראות וצמידים מזה שנים. פריטים אלה משתמשים במנגנון קפיץ מפלדה הפועל בעת הפעלת לחץ על התפס. טבעות קפיץ מתומחרות בצורה כלכלית ומשמשות בצורה הטובה ביותר בשרשראות קלות. הם גם פופולריים עם מדליונים, מכיוון שהם יכולים לשמש בכדי להחליף את המדליון בקלות. טבעות קפיץ גדולות וכבדות נקראות לרוב טבעות בורג.

 

אבזמי בטיחות

הצורה הראשונית ביותר הידועה של אבזם תכשיטים נוצרה בשלהי 1700, ודמתה לאבזם הבטיחות המודרני. זה מורכב משני חלקים, אחד שמכיל מנגנון נעילת קפיץ המחליק לחריץ הממוקם על החלק השני. ישנן מספר וריאציות לסגנון זה, כמו אבזמי קופסה, אבזמי פנינה וסתימות פיליגרן. בדרך כלל הם מסתובבים סביב מוט הברגה או עם לוח משיכה מופעל עם פין, כך שלא ניתן לפתוח בטעות את האבזם. תפסים אלה הם לעתים קרובות יקרים יותר ומעוצבים. לכן, הם משמשים לרוב על פריטי תכשיטים יוקרתיים.

אבזמי צינור

אבזמי צינור משמשים לחפצי תכשיטים בעלי גדילים מרובים. הם מורכבים משני צינורות חלולים עם טבעות מולחמות על כל אחת מהצינורות. כדי לאבטח אותם פשוט להחליק אחד לשני. הם מתפקדים היטב על שרשראות ועל צמידים.

אטמי קישור / מקצרים

מכונים גם משפרים, ניתן להשתמש בסגרי צירים למטרות מרובות. כמקצר חיבורי שרשראות, אספו חוליות גדולות בסוף השרשרת והבטיחו באחיזה ובכך תקצרו. הם יכולים לשמש גם כמשפר להוספת מדליונים נשלפים. אלה נוטים להיות כבדים וננעלים עם אבזם צירים.

אבזמים מגנטיים

אני אוהב אטמים מגנטיים! הם קלים לשימוש אך הם בהחלט דורשים משיכה קלה כדי להתנתק. לקוחות דורשים כי צורפים ישתמשו במתלי מגנטים לעיתים קרובות יותר בגלל הבעיות עם תפסים ומנגנונים קטנים על סוגי אבזם אחרים. נועלים מגנטיים נוטים להיות כבדים, ולכן חשוב לוודא שהם לא הפריט הכבד ביותר בתכשיט או שהם תמיד יתנדנדו לעבר לנקודה התחתונה הקדמית של השרשרת. איזנו את משקל התכשיט שלכם ותוכלו להיות מרוצים מהתוצאות.

תכשיטים להכנת מתגים

נמצא בתכשיטים מתקדמים יותר, המתגים מהודרים ונוחים לשימוש. סוגים אלה של אבזמים מורכבים משני חלקים המשתלבים זה בזה. האחד הוא תמיד צינורי אך החלק השני יכול להיות בכל צורה עגולה אך בדרך כלל הוא טבעת. לרוב מדובר בצד הכבד יותר של הסגרים. הם מוסתרים או במרכז. מתגים הם בחירה פופולרית עבור צמידי מדליון מכיוון שהם קלים לתפעול ביד אחת.

 

מתגים מאריכים

אלה הם מצבים הכוללים קישורים מרובים. הם משמשים להרחבת שרשראות באורכים שונים כדי לתת ללבוש אפשרויות נוספות.

ווים ושרשראות מרובות מדליונים

החל מקלות משקל לכבדות ומפשוטות עד ליוקרתיות, ווים ועיניים הן סגירה מועדפת לשימוש בעיצובים של תכשיטים. זה וו שנתפס דרך טבעת שמקלה על השימוש בו. אבזמים אלה הם הטובים ביותר עבור שרשראות בינוניות עד כבדות שישאירו מתח על האבזם מכיוון שהוא אינו סגור היטב.

אבזמי לובסטר

בדומה לטבעות הקפיצים המוצגות, הסגרים הללו כוללים מנגנון קפיץ מפלדה המופעל כאשר בלחץ. אתה יכול למצוא סגרי לובסטר בצורות הדק, סגלגלות ומפוארות. סגרי לובסטר פופולריים ביותר על שרשראות או שרשראות חרוזים.

אבזמי לובסטר מסתובבים

אלה כוללים את התכונות של סוגר לובסטר סטנדרטי, למעט שיש להם גם את היתרון הנוסף – סיבוב. התכשיט שלך מאובטח בזמן שהבסיס מסתובב ב 360 מעלות כך שהשרשרת שלך לא מתפתלת או נופלת.

רוצים לדעת איך להשתמש בכל אלו הצטרפו ליניב שפירא קורס צורפות

מכבסה לשק שינה

איך לכבס שק שינה במכבסה

טיפים כיצד לכבס בזהירות שק שינה בלי להרוס אותו

בין אם ישנתם בחוץ תחת הכוכבים, במדבר או בחצר האחורית של ביתכם, בשק שינה חם הוא חלק חשוב מהחוויה. קמפינג הוא פעילות מועדפת בסוף השבוע בקרב אנשים רבים, ולמרות שציוד קמפינג יכול לשרוד שימושים רבים מבלי להתלכלך מדי, יש לשטוף בתדירות את שקי השינה. שקי שינה עבים ומלאים יש לשטוף אך ורק בצורה ידנית, אך אם שק השינה סינתטי, ניתן לקחת אותו למכבסה המקומית שלך. לפני שאתם פונה אל מכבסת האחוזה רשת מכבסות בראשון לציון , עיינו בטיפים האלה כדי לשטוף בהצלחה את שקי השינה שלכם.

לפני שאתם שוטפים את שקי השינה שלכם, קראו תמיד את תווית הטיפול שעל שק השינה. זה יציין אם ניתן לשטוף אותו במכונה, באיזו טמפרטורה המים צריכים להיות, ואם ניתן לייבש אותו. אם הם מציינים דברים שונים מההמלצות שלנו, אנו ממליצים לעקוב אחר תווית הטיפול. את רוב שקי השינה סינתטיים תוכלו לשטוף במכבסה כדלקמן:

 • ריכסו את כל הרוכסנים וסגרו את הסקוטשים
 • אם שק השינה מלוכלך מאוד, יש להשרות אותו מראש על ידי מילוי כיור במים פושרים וסחיטת סבון כביסה עדין פנימה. דחפו את שק השינה מעלה ומטה במים כדי שהסבון יספק בבד. השרו את זה 20 דקות. שטפו וסחטו בעדינות את המים.
 • הכניסו את שק השינה שלכם למכונת כביסה נקייה וכוונו את המכונה ל’עדין’. שקי שינה הם לרוב גדולים ומגושמים, ולכן מומלץ לשטוף רק אחד בפעם – שניים אם מדובר במכונת ג’מבו.
 • הפעילו את המכונה על שטיפה וסיבוב נוספים כדי לוודא שכל חומר הניקוי הוסר.

אם תווית הבד ממליצה לייבש את שק השינה, הכניסו בזהירות למייבש הכניסה והשתמשו בחום הנמוך ביותר. לחלופין, ניתן לייבש את שק השינה על ידי הנחתו על גבי מגבת או לתלות אותו על חבל כביסה. וודאו שהשקית יבשה במאה אחוז לפני שאתם מקפלים ומחזירים אותה לאחסון, אחרת הוא יקבל את פניכם בריח מעופש בפעם הבאה שתשתמשו בו.

הקפידו למצוא  מכבסה איכותית המציעה שעות גמישות ואווירה נהדרת כדי להפוך את תהליך הכביסה מהיר. אנחנו ב מכבסת האחוזה כאן כדי לעזור. בקרו עוד היום במכבסה שלנו בכדי ללמוד כיצד אנו יכולים לעזור לכם לסיים את הכביסה שלכם תוך זמן קצר.

מדרסים

המדרסים מונעי הכאב של נאורטופדיה

אורטותיים?

יכול להיות שאינך מכיר את המושג “אורתטי”  ואינך יודע מהו. זהו מונח רפואי המכסה כל סוג של עזרה מלאכותית שנועדה ‘למנוע או לסייע בתנועה של מפרקים או שרירים חלשים או פצועים’.

במאמר זה, אורתוטיקה מתייחסת ספציפית למגוון חדש של מדרסים לנעליים המשתמש במבנה בקרת התנועה של שול. אם אתם סובלים מכאבים בכפות הרגליים או בפלג גופכם התחתון, מכשירים אורטוטיים לשיכוך כאבים תוכננו כדי להקל על הלחצים במקום בו אתם זקוקים לו יותר.

 

 

מה גורם לכאבי רגליים ופלג הגוף התחתון?

במהלך פעילויות יומיומיות כמו עמידה והליכה, כפות רגליכם נתונות לכמויות גדולות ומפתיעות של לחץ. כאב יכול להופיע במהלך מחזור ההליכה כאשר אחת מתנועות הרגל או כף הרגל שלך מייצרת כוחות שמפעילים לחץ נוסף על הרקמות, העצמות או המפרקים.²

סיבה שכיחה אחת לכאב היא עלייה בכמות הכפון. זהו המונח המשמש לתיאור הגלגול כלפי פנים של כף הרגל כשמניחים עליו משקל. קצת כפון, בדרך כלל סביב 15% ᴲ, זה נורמלי. עבור עד 7 מתוך 10 מאיתנו, כפות הרגליים מתגלגלות רחוק יותר מכפי שתוכננו לעשות דבר שעלול להוביל לכאבים ברגל וכאבים בברך וקרסול.⁴

 

 

זה יכול להוביל לירידה מוגברת של הקימור ככל שכף הרגל משטחת עוד יותר, לסיבוב מוגבר של הרגל כאשר כף הרגל מתגלגלת יותר ויותר פנימה, יחד עם הטיית העקב. כל התנועות הללו קשורות לבעיות כמו כאבי מפרקים בעקב ו בברך .² ⁴

כיצד פועלים המדרסים מקלי הכאב של נאורטופדיה

מדרסים להקלה על כאב של נאורטופדיה מיועדים להתמקד בכפות הרגליים כמקור שכיח לכאבי גוף תחתון יומיומיים.⁵

הטווח פותח על ידי מומחים ביו-מכניים וכל מדרסי ההקלה על הכאב שלנו הם בעלי מבנה לבקרת תנועה.⁵ הם משתמשים גם בצורה ובשילוב של חומרים נכונים כדי לספק תמיכה נוספת באזורים ספציפיים בכף הרגל.⁵

מדרסים אלה נועדו לעבוד בשלוש אופנים: ספיגת זעזועים, חלוקת לחץ מחדש ויציבות. כתוצאה מכך הם יכולים לעזור ליצור בכפות הרגליים בסיס יציב לפעילויות היומיומיות שלך.

 

 1. ספיגת זעזועים

עוזר מייד לספוג זעזועים מעוררי לחץ דרך פלג הגוף התחתון

 

 

 1. הפצת לחץ

עוזר לכפות הרגליים בכדי לפזר משקל בצורה שווה יותר ולהפחית לחץ

 

 

 1. ייצוב

מסייע לייצוב תנוחת כף הרגל לתמוך בסגנון ההליכה הטבעי

 

 

ארבע סוגים שונים של מדרסים להקלת כאב

מדרסים להקלה על כאב בנאורטופדיה עוצבו כדי להתאים לצרכים שונים

 

 1. מדרסי פלג גוף תחתון

 

(לחץ על התמונה לצפייה)

מדרסי נאורטופדיה חדשים  לגב תחתון הם באורך מלא כדי לתמוך במיקום כף הרגל כולה ולמנוע אזורים בלחץ גבוה, ומחלקים את העומס בצורה שווה יותר. מדרסים אלה מספקים ספיגת זעזועים מעולה, (בהשוואה למדרסי נאורטופדיה לטווח), כדי להפחית את כמות הלחץ המועבר בגוף לגב התחתון.

 

 1. מדרסי ברך לעקב יום-יומיים

 

(לחץ על התמונה לצפייה)

מדרסי נאורטופדיה יום-יומיים חדשים  עוזרים להקל על כאבים בברכיים, בעקבים וברגליים כואבות הנגרמות כתוצאה ממתח בזמן ההליכה. עם תומך מובנה להפחתת גלגול כף הרגל כלפי חוץ, שיכול לגרום ללחץ כואב על העקב.⁵

כף הרגל עובד עם תומך הקימור להפחתת הלחץ שחווים הגפיים התחתונות. זה, בתורו, עוזר להקל על הכאב בברכיים.⁵

 

 1. מדרסי העקב

 

(לחץ על התמונה לצפייה)

דלקת בגיד אכילס היא מצב שכיח המופיע כאשר הגיד הגדול הזורם בחלק האחורי של הרגל התחתונה הופך לגירוי עם דלקת.⁶ זה יכול לגרום לכאבים ונוקשות לאורך הגיד בבקרים ואי נוחות בחלק האחורי של העקב, שמחמיר עם פעילות.⁶

ל מדרסים להקלה על כאב בנאורטופדיה יש הגבהת עקב להפחתת הלחץ בגיד אכילס, שעשוי לסייע בהפחתת הכאבים הקשורים לדלקת גיד אכילס. שכבה כפולה של ג’ל ריפוד עם תמיכה גמישה מסייעת בהקלה על כאבי עקב הקשורים לדלקת פלסיטיס או לדרבנות עקב.⁵

 

 1. מדרסים קמורים

 

(לחץ על התמונה לצפייה)

חדש מדרסים קמורים בנאורטופדיה מספקים תמיכה בקימור עדין להפחתת הלחץ הנגרם על ידי קימור כף הרגל.⁵

הם כוללים גם כיפה מטטרסלית המיועדת לרפד את תחתית הכדור של אזור כף הרגל.⁵

 

האם אתה יכול להפיק תועלת מאורתוטיקה של נאורטופדיה?

מדרסים להקלה על כאב של נאורטופדיה תוכננו לאנשים שנמצאים על רגליהם כל היום, כולל נוסעים, חובבי הליכה ואנשים כמו ספרים, אחיות ובנאים.

דפוס

7 סיבות מדוע הדפוס שולט

במשך שנים רבות נאמר לנו כי שיווק דיגיטלי יהיה העתיד והדפוס יצטרך לתפוס את המקום השני או אפילו השלישי ככלי שיווקי. עם זאת, ישנם סימנים לכך שהצרכנים מתחילים לחוות עייפות דיגיטלית. אתה צריך רק לבדוק את תיבת הדואר הנכנס שלך כדי לראות כמה הודעות אימייל שיווקיות אתה מקבל. אני מתאר לעצמי שיש יותר מכמה בודדים.

עייפות דיגיטלית זו של צרכנים מציעה לאנשים המעדיפים להשתמש בדפוס ככלי שיווקי. הזדמנות להשתמש בדפוס כדי לרכוש לקוחות חדשים ולחזק את מותג החברה. להלן 7 סיבות מדוע הדפוס שולט:

 1. הדפס הפסקות באמצעות רעש דיגיטלי

מחקרים שנחשפו בשנת 2017 משתמשים עסקיים שלחו או קיבלו 121 מיילים בכל יום. מיילים אלה מקורם ב -269 מיליארד שנשלחו מדי יום מ -3.7 מיליארד משתמשי הדוא”ל ברחבי העולם.

בכל דרך שתסתכלו על זה מדובר ברעש דיגיטלי רב, והדפסים, בצורת קמפיין להפצת עלונים, יכולים לחתוך את הרעש הזה ולהשיג לכם לקוחות נוספים.

 1. הדפס מעורר רגשות חזקים

זה ידוע מזה כמה שנים שבניגוד לדעתם של אנשים, אנשים לא מתעלמים מעלונים, אלא נוטים שומרים אותם במשך 38 יום בממוצע. לאנשים רבים יש מקומות מיוחדים בביתם שבהם הם שומרים את העלונים אותם ניתן לקרוא בזמן כלשהו בעתיד. אחד המקומות הפופולריים ביותר הוא, בעזרת מגנטים, על דלת המקרר.

פחות דואר פיזי מגיע לתיבת הדואר מאשר דואר שמגיע לדוא”ל שלך, נראה שמודעות פיזיות, ועלונים באופן ספציפי, זוכים לערעור רגשי חזק יותר מכתובות דוא”ל, והם נשארים בזיכרונות של אנשים ומקלים על הזיכרון בעת ​​ההחלטה לקנות .

 1. הדפס תומך במאמצים דיגיטליים

למרות שאולי אנשים סובלים מעומס דיגיטלי, אין זה אומר שניתן להתעלם מהם ולהעביר אותם לפח; ההפך, פרסום בהדפסות יכול לאמץ את העולם הדיגיטלי באמצעות קריאה לפעולה כדי להביא אנשים לאתר שלהם. קונים פוטנציאליים ישמחו לבקר באתר האינטרנט שלך ולבצע רכישה.

אז וודא שיש לך עלות כניסה משכנעת על העלון כדי להעביר אותם לדף הנחיתה שלך.

 1. הדפס מחזק את המיתוג

בהתחשב בעובדה ש -70% מהאנשים שמקבלים פרסום ישיר כמו פליירים ופרסום מודפס פותחים אותו, ו -79% ממנו נקרא דקה או יותר, עלונים מודפסים הם דרך מצוינת לחזק את מותג החברה שלך ולשמור על ה- TOMA שלך (Top of Mind Awareness) גבוה.

קמפיינים בעלונים קבועים ישמרו על העסק שלך במחשבה של הלקוח ויכולים להיות דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר לשלוח אלפי דוא”ל. עם זאת, עליכם לוודא שהעלונים שלכם מיוצרים היטב ומכוונים לשוק היעד הנכון.

קח את הגומרים האלה בחשבון, זה יעבור דרך ארוכה ביצירת מותג חזק לעסק שלך וחיזוק מודעות המותג שלך.

אינסטלטור

כיצד לשכור אינסטלטור לפרויקטים של שיפוץ הבית

כשאתה זקוק לאינסטלטור לשיפוץ ולא לתיקון

למרות שככל הנראה אתה יכול להתקין אסלה בעצמך, האינסטלטור יכול לעזור בפרויקטים קשים יותר כמו יצירת חדר אמבטיה חדש ונוצץ, הוספת מקלחת בקומה של הילדים.

 1. השג שמות

שוחח עם שכנים שעברו שעשו שיפוץ או עבודות בנייה חדשות לאחרונה והשיגו שמות. זיכרו שאתם שוכרים אינסטלטור לשיפוץ או לבנייה, ולא לתיקון. משאיות האינסטלטור המהירות שאתם רואים בכל רחבי העיר מתמחות בתיקוני חירום. מה שאתם רוצים זה אינסטלטור שיגיע מוכן בתאריך שנקבע ויבצע עבודות סולידיות, שיעקוב אחר לוח זמנים שנקבע מראש ויסייע לך בשיפוץ המטבח או האמבטיה שלך.

 1. בדוק את רישוי מדינה

בדוק באתר הרישוי של מדינתך כדי לבדוק אם האינסטלטור מורשה והאם יש לו תלונות פתוחות או פתורות. לא כל המדינות נותנות רישיון לאינסטלטורים, אך אתר הפניות כמו מדרג הוא מקום טוב להתחיל בו את החיפוש. זכור, גם אם הוא אינסטלטור מורשה, זה לא בהכרח אומר שהוא אינסטלטור נהדר. זה רק אומר שהם עמדו בדרישות המינימום כדי להשיג את הרישיון. שמועות הן אינדיקטור טוב בהרבה לערך של אינסטלטור.

 1. גביש את תוכנית האינסטלציה שלך

הכן את תוכנית האינסטלציה שלך לפני שאתה מתקשר לאינסטלטורים או ביובית בתל אביב . אין צורך לעדן את התוכנית לרמה של סוגים וגדלים של צנרת ואביזרים; האינסטלטור יעשה זאת. אבל אתה צריך לדעת מה אתה רוצה שהתוצאה הסופית תהיה.  רוב האינסטלטורים מגיעים מוכנים לעבודה.  אם הוא או היא עובדים למען עצמם, זמן שהם מקדישים בדיבור איתכם הוא זמן השבתה שמוריד מהכנסותיהם.  אם האינסטלטור עובד בחברה, הם עדיין צריכים לתת דין וחשבון על זמן שהוקדש לדברים אחרים מאשר לעבודה.  למרות שאתה יכול לצפות לעצות טובות מצד אינסטלטורים, אל תצפה שהם ישבו איתך לשולחן ויכינו תוכניות. עקוב אחר הטיפים שלנו לתכנון מסלולי אינסטלציה חדשים.

 1. ערוך רשימה לפני שיחותיך

ודא שאתה שואל את השאלות הנכונות:

 • חיובים לפי שעות?
 • מחירים עבור משימות שאינן קשורות לאינסטלציה (כמו פתיחת קיר)?
 • האם הלקוח מחויב בזמן שהשרברב ממתין למשלוח חלקים למיקום?
 • האם הם מלוכדים, יש להם גמול עובדים וביטוח אחריות?
 • האם הם יקבלו עבורך אישור? לא סביר, אבל לא מזיק לשאול.
 • בהנחה שהפרויקט שלכם אינו לחוץ, האם תוכלו לנהל משא ומתן על עסקה טובה יותר על ידי העסקת האינסטלטור באחת התקופות הריקות שלו?
 1. בצע שיחות

התקשר ובקש את המנהל. היו סבלנים. הם ככל הנראה מדברים עם קבלנים וכנראה לא מקבלים שיחות רבות ישירות מבעלי בתים. הודאה בזה שאתה מעוניין במומחיות שלהם עלולה להרגיע אותם מעט.

 1. השג אישור

בהנחה שהשרברב לא השיג עדיין אישור בשבילך, עכשיו זה הזמן להגיש בקשה.

 1. קנו חלקים משלכם

סביר להניח שתרכשו חלקים משלכם, שירותים, כיורים וכדומה. היו מוכנים לפני תחילת יום העבודה הראשון.

 1. הכינו את איזור העבודה

אינך רוצה שהאינסטלטור היקר שלך יבזבז זמן יקר בפתיחת קירות, פינוי חללי זחילה, הארת מרתפים כהים וכו. גם אם אתה חושב שהם צריכים לעשות זאת, עשה זאת בשבילם. אחרי הכל, זה הבית שלך.

 1. להישאר באיזור העבודה במהלך העבודה

אל תרחף. במקום זאת, הישאר מחוץ לטווח הראייה אך במרחק קריאה לשאלות מהאינסטלטור. אתה רוצה לעודד שאלות. תקבל תוצר עבודה הרבה יותר טוב כך.

בניה

בחירת האנשים הנכונים לסוג עבודות הבנייה שלכם

וודאו כי עובדי הבנייה שלכם מתאימים לפרויקט ויכולים לעמוד בדרישות קוד הבניין.

בעמוד זה:

לפני שתתחילו בפרויקט הבנייה שלכם

הכללים לגבי בניינים משתנים עבור סוגים שונים של בניינים, למה הם משמשים ואיך הם בנויים. תצטרכו להעסיק אנשים עם כישורים וניסיון מתאים לעבודה. עליכם להשתמש באנשים מורשים עבור עבודות בנייה ועיצוב.

רוב עבודות האינסטלציה, החשמל והתקנת הגז צריכות להתבצע על ידי אנשים מורשים או מוסמכים.

חישבו האם הפרוייקט שלכם:

 • הוא פשוט, ממוצע או מורכב
 • זקוק להסכמת הדיירים
 • זקוק לקבלן בניין מורשה (LBP), כלומר כולל עבודות בנייה מוגבלות
 • הוא שיפוץ או בנייה חדשה
 • יש יותר מ”שימוש “אחד (כגון חנות עם דירה צמודה).

פרויקט מורכב יכול להיות אחד עם עיצוב, טכניקות או מוצרים חדשניים. זה יכול להתייחס גם לאתר מסובך או לשיפוץ. שיפוצים מציבים לעיתים קרובות אתגרים רבים יותר מבנייה חדשה.

הגיוני להשתמש בבעלי עסק עם ניסיון ומיומנויות מתאימים. הדברים העיקריים הם:

 • 3. בקשו הפניות
 • קבלו יותר מדעה אחד
 • קבלו חוזה (או לפחות הסכם בכתב).

השתמשו באנשים מורשים לעבודות בנייה מוגבלות כאן נמצא מידע נוסף מדוע אתם זקוקים ל- LBP.

עבודה על בית

בית בטוח, בריא ועמיד הוא חשוב – למשפחתכם, כספכם ועתידכם. חלק מעבודות התכנון ועבודות הבנייה לבית, בית עירוני או בנייני דירות קטנים כל כך חשובים, שרק LBP יכול לבצע או לפקח.

עבודות בנייה מוגבלות קובע עבור אילו פרויקטים עליכם לשכור LBP. באופן כללי, זו תהיה עבודה על המבנה או האטימות של הבית. זה מכסה גם תכנון בטיחות אש בבנייני דירות קטנים יותר.

LBPs הם מעצבים, בנאים, מקרי גבס, טייחים חיצוניים, מניחי לבנים ובלוקים, עובדי קרן ואתרים. LBP מקבלים רישיון וכישוריהם והידע שלהם נבדקים באופן קבוע.

עבודה על בניינים אחרים

בניינים מסחריים ואחרים עשויים להזדקק לשירותיהם של אנשי מקצוע בתחום התכנון, או מקומות בהם נדרשת הסכמת בנייה. התוכניות והמפרטים בהסכמת הבנייה צריכים להמחיש כיצד העבודות המוצעות עומדות בדרישות קוד הבנייה.

אתם יכולים לבחור להשתמש בבנאים או אנשי מסחר שהם LBP אם זה נדרש או לא.

אם אתם מתכננים עבודות לבניין קיים עם מערכת מוגדרת (מערכות בטיחות וחיוניות מסוימות), יתכן שיהיה צורך לתקן את לוח הזמנים.

בתיקונים בלוח הזמנים יש מידע נוסף.

מציאת האדם הנכון

בשימוש באנשים מורשים לעבודות בנייה מוגבלות יש מידע על:

 • למה אתם צריכים אנשים מורשים
 • עבודות בנייה מוגבלות
 • עבודות אישיות ופטור

בבחירת קבלני בניין יש מידע על:

 • מציאת LBP ובדיקת הרישום שלהם
 • שימוש בחברת דיור או בונה אחר
 • קבלת הצעות מחיר
 • דרישות לחוזים – במיוחד עבור עבודה מעל 30,000 $ ומעלה (כולל GST).

בחירת מעצב או אדריכל מסביר על:

 • אפשרויות וכישורים שונים של מעצבים
 • טיפים לשמירה על התקציב
 • למה אתה יכול לצפות מהמעצב שלך
 • מדוע חוזים הם בעלי ערך.

שכירת קבלני משנה או קבלני שיפוצים מראה מה לחפש כשאתם מסכימים עם תנאי קבלן ראשי ולמה לצפות אם אתם מחפשים מועמדים לקבלני משנה.

מכרזים והצעות מחיר נותן מידע על:

 • ההבדל בין אומדן ונקיבת מחיר
 • תנאי תשלום
 • השוואת הצעות מחיר- חומרים ואביזרים.

עשו זאת בעצמכם

אתם עדיין יכולים לבחור בDIY (עשו זאת בעצמכם) כל עוד אתם עונים על הדרישות ומגישים בקשה להסכמות וההרשאות הנכונות.

התחייבויות של בונה-בעלים מסביר יותר.

אם אתם מתכננים לבצע עבודות בנייה, עליכם לבדוק האם נדרשת הסכמת בנייה.

בעבודות בנייה שאינן דורשות הסכמת בנייה יש מידע נוסף.

פלייר

5 טיפים למציאת שירותי הדפסת פליירים משתלמים

פליירים הוכחו כאחד מכלי השיווק היעילים ביותר. זאת מכיוון שהם משמשים לקידום מותגים במקומות שיש בהם תנועה גבוהה. למעשה, פלייר מאפשר לכם לפרט את השירותים והמוצרים שאתם מציעים מבלי להיות מוגבלים בשטח. מצד שני, אינך יכול ליצור פליירים בלי לעבוד עם שירות הדפסה אלא אם כן אתה מעצב גרפי עצמאי. למען האמת, הדפסת פליירים מרובים יכולה ליצור לך רווח לכספך.

 

 

לכן עליכם למצוא חברת דפוס שתוכל להציע לכם עסקה הוגנת מבלי להתפשר על איכות הכרזה. מכיוון שיש הרבה חברות דפוס שם בחוץ, מציאת ספק שירותי הדפסה אמין יכול להיות אתגר עצום, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שאתם משתמשים בכרזות. להלן רשימה של טיפים שיכולים להנחות אותכם כשאתם מחפשים שירותי הדפסה במחירים סבירים עבור קמפיין הכרזות שלכם.

 

בקש המלצות

 

לפעמים אתה יכול ללכת רחוק כשאתה מחפש פיתרון שנמצא ממש מתחת לאף שלך. במקום לעבור מחנות לחנות אחרת בחיפוש אחר שירותי הדפסה, כדאי לכם לשקול לקבל עזרה מהאנשים במעגלים החברתיים הפנימיים שלכם כמו חברים וקרובי משפחה. היתרון בשימוש בהפניות הוא בכך שהחברה לא תגזים במחירים כיוון שהם יודעים שהופנית אליהם על ידי אחד הלקוחות שלהם. יתר על כן, אתה תעבוד עם חברה שכישוריה ושירותיה הועמדו במבחן, וכך תבטיח את שקט הנפשי שלך.

 

לך מעבר למיקום מגוריך

 

רוב האנשים יעצו לך לדבוק בחברות שממוקמות באזור שלך למטרת נוחות. זו בעצם טעות ענקית. הסיבה לכך היא שחברות כאלה ינצלו אותך מכיוון שהן יודעות שיש לך אפשרויות מוגבלות. אם אתה רוצה למצוא שירותי הדפסת פליירים בזול , עליכם להרחיב את החיפוש שלכם. בימים אלו, אתם יכולים אפילו להדפיס את הכרזות שלכם בארץ אחרת ולדאוג שישלחו לביתכם. למרבה המזל, כמה מחברות הדפוס הנחשבות ביותר לא יחייבו אותך בגין משלוח הכרזות, במיוחד כשאתה מבצע הזמנה בכמות גדולה.

 

 

השוואת מחירים

 

זה מובן מאליו. בחירתכם בספק שירותי הדפסה צריכים להיות מונחות על ידי מחיר. למעשה, לדעת כמה שירותי הדפסה גובים יכול לעזור לכם בתקצוב הכרזות. מכיוון שלרוב חברות אלה יש אתרים, כדאי לבקר בהם ולבדוק את מחיריהם. חברות מבוססות נוטות לגבות יותר מכיוון שכבר בנו את המותג שלהן. לכן כדאי לשקול להתפשר בחברות מתחילות כיוון שהם יציעו לך את התעריף הזול ביותר.

 

עבור על ביקורות

 

כמו שצוין קודם לכן במאמר, כיום לכל חברת דפוס יש נוכחות מקוונת. לפני שתקצה לחברה כלשהי את המשימה להדפיס את הכרזות, עליך לבדוק תחילה ביקורות מקוונות. זה ייתן לך הזדמנות להבין מי הם הלקוחות הקודמים שלהם. על פי כלל האצבע, עליך לבחור בחברה המדורגת בדירוג הגבוה ביותר כדי למנוע תסכולים.

 

 

 

בדוק את הדגימות שלהם

 

אם אתה רוצה לאמוד את אמינותו של ספק שירותי הדפסה, רצוי שתבדוק את הדגימות המפורסמות באתר האינטרנט שלהם. הסיבה לכך היא שיש כמה חברות דפוס אשר יציעו את שירותיהן במחירים מוזלים רק כדי לעשות עבודה גרועה עם הכרזות שלכם. כשתבדוק את הכרזות שלהם מראש, תוכל לדעת אם הם יכולים ליצור יצירות מופת או לא.