התקשרו אלינו +49 1234 5678 9

תמיכה

בלוג

שרברבים

מדוע שרברבים נחשבים לכוח עבודה חיוני?

לאחרונה דיברו רבות על מה שנחשב “חיוני”, במיוחד בכל הנוגע לספקי שירותים. שרברבים נחשבים חיוניים משתי סיבות עיקריות, וכמה אחרות (לדעתנו). הנה הסיבה.

אינסטלטורים הם חיוניים סיבה 1: זרימת מים לא מבוקרת

כאשר צינור מתפרץ או מתקן נכשל ומים זורמים, זהו מצב חירום אמיתי. מים יכולים ליצור נזקים משמעותיים לרכוש וצריך לעצור אותם בהקדם האפשרי כדי למנוע שיטפונות. לאחר כיבוי, ניתן לבצע תיקונים כך שחשבונות מים לא ירקיעו שחקים ואף שיטפונות עתידיים לא יאיימו על הנכס.

אינסטלטורים הם חיוניים סיבה 2: גיבוי ביוב

כאשר קו ביוב מגובה בבית, הוא גורם לשלושה בעיות עיקריות:

 •     שיטפון (אם מים ממשיכים לזרום)
 •     בריכת ביוב
 •     חוסר יכולת להשתמש במים

חוסר גישה למים זורמים או יכולת להשתמש בשירותים מבלי ליצור שיטפונות או פסולת נוספת בגיבוי לבית יוצרים חשש בריאותי משמעותי. חיידקים, חומר צואה ומחלות יכולים כולם להימצא בביוב המאגד ויש לשטוף אותם מהבית כמה שיותר מהר.

בשני המקרים של זרימת מים בלתי מבוקרת וגיבוי ביוב, יתכן ויהיה צורך בשירותי שיקום או ניקוי על מנת לשחזר או להחליף נכסים שנפגעו בגלל נושא האינסטלציה .

סיבות אחרות לכך שאנחנו חיוניים

בין אם הממשלה קובעת את הדברים כהכרחיים או לא, לא אומרת לנו הרבה, וגם לא ללקוחות שיודעים כמה חשובים הנושאים הנוספים הללו יכולים להיות:

דליפות.נזילות קלות סביב הכיור או האסלה עלולות לגרום לנזק משמעותי אם נותרו ללא תיקון. רצפות עץ נרקבות, ארונות, רצפות תת קרקעיות וגידול עובש יכולים להתרחש כאשר מים נכנסים לאזור ואינם יכולים להתייבש. לעתים קרובות דליפות נסתרות, רק כדי להתגלות ברגע שמתבצעים תיקונים אחרים או כשיש שיפוץ.

יש לטפל בדליפות גלויות בהקדם האפשרי על מנת להגביל או לחסל נזקים שמקורם זרם המים שאולי אינו נראה.

נוחות. לפני עשורים בעלי בתים ידעו להסתדר בלי מכשירים מסוימים. למעשה, ישנם עדיין מקומות בעולם כיום שאין להם את הנוחות של מים זורמים, קל וחומר מייצרי קרח, מקררים או מטהרי מים. עם זאת, כישראלים יש לנו את היכולת לבחור נוחות – בין אם זה קו דלק לגריל פנים או חיצוני, קו מים למקרר חכם, הורדת מים חלקית או שירותים , או ברזים המתאימים ביותר לאורח החיים שלנו.

אמנם מכשירים אלה עשויים לא להיות חיוניים לכולם, הנוחות, היעילות והאסתטיקה שלהם משפרים את איכות החיים שלנו.

תחזוקה. כידוע לבעלי בתים ומנהלי בניין, תחזוקה היא הדרך הזולה ביותר לטפל בנכס שלכם. שמירה על תנורי חימום, צינורות וניקוז מים בצורה הטובה ביותר בעקביות לאורך זמן, חוסכת זמן, כסף ולחץ על תיקון ענק בעתיד.

לדוגמה, ניקוי קו ביוב כל 12-18 חודשים יכול למנוע הצטברות שתביא לתיקון של כמה אלפי שקלים אם לא תטופל. לא זו בלבד שזה קשה מבחינה כלכלית, יש גם בלגן של חפירת החצר ואי יכולת להשתמש במים בזמן התיקון.

מנקי חלונות

קשה למצוא מנקי חלונות איכותיים

לאחרונה ניקיתי את החלונות עבור לקוח חדש, והיא אמרה לי שהם לא נוקו מאז שהותקנו. היא הזכירה שהיא שכרה מנקה חלונות לחתונה של בנותיה, אך הוא מעולם לא הגיע והיא הייתה כל כך עסוקה בתוכניות החתונה שהיא מעולם לא בדקה את העניין. כל כך הרבה פעמים שמעתי סיפורים כאלה, או ניקיתי חלונות בבית או בבית עסק ומצאתי שריטות על הזכוכית ממנקה חלונות קודם, או שמעתי סיפורי אימה של חוויות רעות מלקוחות. למה זה קורה? למרבה הצער, כל אחד כיום יכול להרים מגב ולהגיד שהוא יכול לנקות חלונות, אבל מה שהם לא מבינים זה שניקוי חלונות זו אמנות. זה דורש מיומנות ותרגול. זכוכית היא שבירה, ויש טכניקה לניקוי שצריך ללמוד. בבתים גדולים יותר חלונות יכולים להיות קשים לגישה, ולכן עליכם להיות עם הכלים והידע הנכונים כדי להשלים את המשימה. שמעתי שיש מנקה חלונות שמנקה רק בתים בקומת קרקע, כמה עבודה הוא מפספס רק בגלל חוסר הניסיון והציוד שלו?

לאחרונה גם קיבלתי שיחה ממנקה חלונות מקומי שביקש בלי חשבונית, מכיוון שהוא עשה זאת רק כעבודה צדדית שנייה וכבר לא יכול היה לעמוד בזה. כל זה מוכיח לי שיש כל כך הרבה אנשים ממוצעים שמרימים מגב וסמרטוט ואומרים שהם יכולים לנקות חלונות ואז 1) לא מגיעים לעבודה 2) אין להם ציוד או ניסיון להשלים את עבודה, או 3) אינם מחויבים מספיק כדי להישאר בעסק. לרוע המזל, תעשיית ניקוי החלונות מזוהמת באנשים כאלה ומי שסובל מהתוצאות הוא, למרבה הצער, הצרכן.

אז אני מניח שהשאלה היא, איך תדעו שמנקה החלונות שאתם עומדים לשכור הוא מנקה חלונות בגובה איכותי, אמיתי ואמין? התשובה הקצרה היא – מחקר. כמה זמן הם בעסק? האם יש להם ביטוח? למרות שזה לא נדרש במדינת אוקלהומה אם יש להם ביטוח זה אומר שהם רציניים ומחויבים. האם הם מגיעים בזמן כדי לתת הערכה? האם יש להם הפניות? הרבה פעמים אני יודע שקיבלתי את העבודה לפני שאגיע אפילו לבית כדי לתת הערכה כיוון שאני יכול לומר, פשוט באמצעות שיחה עם האדם בטלפון, שהם ביצעו מחקר וכבר החליטו להעסיק אותי. אלה הלקוחות הטובים ביותר שלי, ואני יודע שעשיתי עבודה טובה מכיוון שהם כל הזמן מתקשרים אלי כדי לחזור ולהעסיק אותי.

בקיצור, אל תוטעו על ידי כל המנקים הממוצעים האלה, קחו את הזמן, עשו את המחקר ודעו לפני שאתה שוכרים.

 

 

תקשור

תקשור טלפוני

תקשור טלפוני – האם זה אפשרי?

אנשים רבים, בוחרים לבצע כיום תקשור באמצעות הטלפון ולהיעזר בשירותי מתקשר או מתקשרת, על גבי הטלפון ובכך לחסוך נסיעות ארוכות או הגעה לפגישה במיוחד עבור שאלה אחת.

קיימת סקפטיות בקרב הלקוחות בנוגע לתקשור טלפוני, אך מהניסיון שלי, מדובר במדיום שאינו משפיע על אופן או איכות התקשור עם העולמות והממדים המקבילים שלנו.

 

צורת התקשור אינה משפיעה על איכותו

חשוב להבין, כי התקשור עצמו מתבצע בין הנשאל (הנשמה איתה אני מתקשרת במהלך סשן התקשור) וביני. כך שהנוכחות הפיזית של השואל, אינה נדרשת בפועל לטובת קבלת תשובות או יצירת הקשר. החיבור והאנרגיה שלי, אל עולם הנשמות ואל המימד הנסתר, הינם חזקים ואיכותיים ולרוב, במידה והנשמה הנשאלת, מעוניינת לתקשר ולענות לפניה שלנו, תקשור טלפוני יכול לשמש כאמצעי מעולה ומהיר לקבלת תשובות.

 

איך מתבצע תקשור טלפוני?

בכדי לבצע סשן תקשור, בין אם הוא פיזי או טלפוני, עליי להיות מרוכזת ולהתחבר לאנרגיות הנמצאות בתוכי ומאפשרות לי לפתוח את הדלת אל הממדים המקבילים שלנו.

לפני תחילת התקשור, אני אעבור על מספר כללים חשובים לטובת הצלחת התקשור והאפקטיביות של קבלת מסרים בצורה הברורה ביותר ובאיכות הטובה ביותר. חשוב מאוד להקשיב להנחיותיי ולהיצמד אליהן לאורך כל הסשן. במידה וקיימות שאלות נוספות, אקדיש לכך זמן לאחר המענה על השאלות איתם הגעתי לתקשור וכמובן, שגם אשאיר לנו זמן לשיחה אישית בינינו, לאחר סיום התקשור עם העולם האחר.

 

היכן כדאי לבצע תקשור טלפוני?

סשן התקשור, הינו רגע מאוד אינטימי ואישי. אנחנו יודעים עם אילו שאלות, מסרים ותהיות אנו מגיעים אליו, אך לעולם לא נדע מה נקבל מהצד השני והאם זה ימצא חן בעינינו.

לטובת הריכוז המלא של הסשן והקשבה לכל מילה (וכל מילה בסשן תקשור חשובה ובעלת רבדים רבים), רצוי להיות במקום שקט, בוא לא יפריעו לנו. אני תמיד ממליצה להקליט את השיחה, בכדי שתוכלו להאזין לה שוב ולנתח את התשובה שקיבלנו. במקרים רבים, נוכחתי לגלות כי בהאזנה חוזרת, גם זמן רב לאחר סיום התקשור, המסרים שקיבלנו מקבלים פתאום משמעות שונה ואנו מקבלים מהם ערך חדש, גם חודשים או שינם לאחר שבוצעו.

את התקשור מומלץ לבצע בעיניים עצומות ובלב פתוח. בהקשבה מלאה ובתשומת לב לכל טונציה, מילה או משמעות בדברי הנשמה, אותם אני זוכה להעביר אליכם.

פיצה

פיצה מרציאנו מפנקים אתכם

מזל טוב, הנסיך שלנו חוגג!

אין על הילד הקטן שלנו, אני יודע שתמיד אומרים שכל הילדים הם אותו הדבר, שאנחנו אוהבים את כולם באותה המידה (וזה נכון, שלא אסתבך) אבל לקטנצ’יק שנולד לנו בהפתעה, יש משהו מיוחד.

האופי העצמאי, החוכמה שבחיי, לא הייתה לאף אחד מאתנו ברמה כזאת, האנרגיות והתעוזה.

 

הוא לוקח מאתנו כל כך הרבה אנרגיות ואנחנו גם לא צעירים כמו שהיינו עם הגדולים, אבל מה? הוא נותן כל כך הרבה אהבה, שיש לנו חולשה מיוחדת בשבילו.

 

בשבוע הבא, הנסיך שלנו חוגג יום הולדת 8 וכל המשפחה על הרגליים.

איך חוגגים לנסיך, את מי מזמינים, האם לחגוג בבית או בחוץ? מה להכין לאכול? לבקש מכל אחד להביא משהו?

דילמות של החיים, אתם יודעים.

בת זוגתי היקרה והחכמה (היא לא אמרה לי להגיד את זה, נשבע), טוענת שאנחנו מגזימים ושבואו נעשה לו יום הולדת משפחתי במסעדה כמו לגדולים ואני והילדים, רוצים להתפרע ולעשות לו מיני בר מצווה.

אז עשינו ישיבה משפחתית והחלטנו שחוגגים בגינה של הבית, אבל מזמינים אוכל מוכן כדי שגם לא נעבוד קשה וגם שזה ירגיש מיוחד יותר.

פנינו למשלוחי פיצה מרציאנו אופקים, המוכרת והאהובה עלינו מהשכונה וביקשנו הצעה לתפריט לאירוע המרגש והמיוחד הזה.

קיבלנו ממנהל הסניף, יחס אישי ומדהים. הוא בנה לנו תפריט שיתאים גם לגדולים וגם לקטנים.

 • פיצות בכל הסוגים, גם רגילות וגם מיוחדות.
 • פסטות מפנקות ברטבים שונים וטעימים.
 • סלטים מעניינים וטריים שיחתכו ממש לפני האירוע.
 • מגשים של מאפים מפנקים וכיפיים לכל מי שלא אוהב פיצות.

הוא אפילו המליץ לנו על מישהי שמכינה עוגות מעוצבות, כדי להזמין לתכשיט עוגת פורטנייט בהפתעה.

לא הופתענו לגלות שהאוכל הגיע חם, טרי, טעים וממש בשפע, עד שנשאר לנו לחלק לאורחים בסוף האירוע.

 

האורחים עפו על האוכל, הילד היה מאושר והתהלך לו בגינה כאילו מינימום הוא זכה בפרס נובל וזאת החגיגה של אחרי ואנחנו? ההורים הזקנים ומלאי הנחת, הסתכלנו על השולחנות המלאים, על האורחים המרוצים ועל הילד הזורח וידענו שעשינו את הבחירה הנכונה והמאושרת לכולנו.

ובהצלחה לנו בבר מצווה.

מתקין מומחה

כיצד לזהות מתקין מומחה כאשר מבצעים קניות למשטחי השיש בפעם הראשונה?

התהליך של בחירת שיש גרניט לביתכם אמור להיות שיתופי, אז וודאו כי בחרתם במתקין שמוכן ומסוגל לנהל אתכם שיחה על השקעה זו.

 

בחירת רכישת גרניט היא הבחירה הטובה. לחומר זה עמידות ללא תחרות, ערך אסתטי והוא יכול למעשה להפוך את הבית שלך לאטרקטיבי יותר בעת המכירה.אך אם מעולם לא בחרת במשטחי גרניט , הנה כמה טיפים שקונים ראשונים צריכים לבצע כדי לוודא שהם משיגים את המוצר הטוב ביותר.

 

קנו את התמורה הטובה ביותר

 

אם אתה מגלה שמתקין הגרניט מוכן לתת הערכה פנימית בביתך זהו סימן טוב. עם זאת אל תעצרו שם ובקשו לבדוק דוגמאות לעבודות שלהם כדי להוכיח שיש להם את המומחיות והניסיון להפוך את המטבח או חדר האמבטיה שלכם למדהימים ככל האפשר. אם הם מציעים לכם משאבים רבים ורמה מומחית, זהו סימן טוב לכך שאתם פונים לכיוון הנכון בבחירת מתקין.

 

בקר באולם התצוגה / ייצור הגרניט

זה אולי נשמע נוח מאוד לקנות משטחי גרניט בזמן שאתם נמצאים בביתכם ובעזרת מתקין גרניט שמציע הערכות בתוך הבית. הוא עשוי להביא דגימות קטנות של הגרניט לביתכם.

 

זה נשמע נהדר אבל יש סוגים נוספים של גרניט. הדגימות הקטנות של גרניט הן לעיתים לא תואמים את המציאות בפועל למשטחי הגרניט המיועדים למטבח או לאמבטיה. גרניט משתנה מצד לצד ולצורך העניין חלק אחד מאותו לוח עשוי להשתנות בפינה השנייה. הסיבה לכך היא שגרניט אינו מיוצר ואין לנו שום שליטה על מראהו. מה שאנחנו יכולים לשלוט עליו הוא לבחור לוחות שיש בהם הכי פחות שינויים וכאלה שנראים טוב.

 

לכן אתה צריך לבקר באולם התצוגה של מתקין הגרניט שלך.

בקש התייחסויות אחרונות לעבודותיהם

פשוט לא לדבר אלא להראות את ההוכחות, במיוחד באזור לא מוכר כמו התקנת גרניט.

 

ספק גרניט טוב יהיה מוכן לשתף מידע על מתקני הגרניט האחרונים שלו. בקש יותר מאחד ונסה להגיע לאותם אנשים בטלפון כדי לדעת על החוויה שלהם.

 

ישנם מתקינים בעלי מוניטין העשויים להיות מוכנים להראות לכם את הפרויקטים שלהם. זה סימן נהדר לכך שהם זכו לטובתם של לקוחותיהם בכך שהם משרתים אותם בסטנדרטים גבוהים.

 

בדוק את האישורים של ספק הגרניט

חקור את חברת הגרניט על ידי כניסה לאתרים כמו הלשכה לעסקים טובים יותר, בביקורות מקוונות כמו ביקורות של מקומות Google כדי לדעת את האתיקה העסקית שלהן.

 

בקש כיסוי ביטוחי

ודא שאתה בידיים טובות במקרה של אירועים לא סבירים של תקלות או תאונות בעת התקנת גרניט.

 

חברת התקנת גרניט מקצועית תכסה את כל הכיסויים הביטוחיים החיוניים כמו פיצוי עובדים, ביטוח אחריות עסקית וכו ‘.

הצבע עושה את כל ההבדל

אתה צריך להיות בטוח שהטונליות של משטחי הגרניט שלך לא מתנגשת בעיצוב שלך. סימן טוב, בשעה כשאתה דן באיזה סוג מראה אתה מנסה להעניק למטבח או לחדר האמבטיה שלך, הוא כמות העזרה שהחברה מוכנה לתת לך.

 

אם הם מנוסים באמת, לא תהיה להם שום בעיה להנחות אותך להתרחק מזנים של אבן טבעית זו שישפיעו לרעה על עיצוב הפנים שלך ובמקום זאת ינחו אותך לבחור בגוון מתאים יותר.

 

התהליך של בחירת משטחי גרניט לביתכם אמור להיות שיתופי, אז וודאו כי בחרתם במתקין שמוכן ומסוגל לנהל אתכם שיחה על השקעה זו.

 

פרגולות אלומיניום

פלדה, עץ או אלומיניום: מה מתאים לפרגולה שלך?

עכשיו שהחורף נגמר, האם אתה רוצה ליהנות מהשמש? אם אתה מוצא את עצמך מביט דרך החלון לגן אחורי שנראה מעט משעמם, ייתכן שהגיע הזמן לתת לו מהפך לפני שהקיץ יגיע. פרגולה היא דרך נהדרת לא רק להוסיף פריט חדש לחצר האחורית שלך בחודשים החמים, אלא יכולה לספק צל והגנה לאזור החצר שלך כל השנה.

 

אבל לפני שההקמה יכולה להתחיל, תצטרך להבין מה אתה רוצה ליצור מהפרגולה החדשה שלך. ישנן כמה אפשרויות לבחירה, כך שזה יקל עלינו להרכיב סקירה של שלושת האפשרויות העיקריות – עץ, פלדה ואלומיניום.

 

שמור את זה קלאסי עם עץ

נכון שיש חומרי בנייה חדשים יותר של פרגולה , עץ הוא עדיין אפשרות מהיותו אחד החומרים הזולים והזמינים יותר.

 

עם זאת, אם בחרתם בעץ כחומר הבניין העיקרי שלכם, חשוב שתזכרו כי העץ זקוק לתחזוקה שוטפת כדי להגן עליו מפני ריקבון. תחזוקה של מסגרת עץ דורשת בדרך כלל:

 

לנגב את המסגרת שלך באקונומיקה בחודשים לחים כדי למנוע עובש.

שימוש בצבע איכותי ועמיד בחום למניעת נזקי חום יבשים.

צביעה מחדש של המסגרת שלך לפחות פעם בחמש שנים, כדי להבטיח שהעץ יישמר במצב אופטימלי.

אם אינך רוצה לצבוע את מסגרת העץ שלך מכיוון שאתה רוצה מראה טבעי יותר, עץ מטופל הוא חומר מצוין לשימוש.

 

הישאר מאובטח עם פלדה

אם לא מתעסקים בעץ כמסגרת לפרגולה שלך, פלדה היא אלטרנטיבה נהדרת.

פלדת Colorbond מטופלת היא הסוג הנפוץ ביותר של פלדה המשמשת לקורות לפרגולות. זה מהיר וקל לבנייה, ופלדת Colorbond  לא תירקב ולכן היא דורשת פחות תחזוקה מאשר עץ.

 

יתרון נוסף של מסגרת פלדה הוא שהיא חזקה ועמידה יותר מאשר עץ, כלומר הוא בדרך כלל תשמר למשך זמן רב יותר. עם זאת, מסגרות פלדה יכולות להיות יקרות מעץ, ולא תוכלו להשיג את המראה הטבעי שמעצים ללא מאמץ.

 

לתחזוקה של מסגרת פרגולה מפלדה, הדבר העיקרי שצריך לחשוש מנו הוא חלודה. לשם כך, חיוני שמסגרת הפלדה שלך תהיה מצופה בציפוי אבץ של 100% (המכונה גם פלדה מגולוונת) או בצבע שילוב אבץ-אלומיניום.

 

הביטחון עם האלומיניום

כשמדובר בחומר בנייה חיצוני אלומיניום הוא החומר לכך. הוא קל משקל, אינו מחליד ומעניק לך גימור מעולה ותחזוקה ונמוכה. ומכיוון שאלומיניום כל כך עמיד בפני אלמנטים טבעיים, זו האפשרות הטובה ביותר אם אתה גר באזורי מפרץ או חוף.

 

הדבר הטוב ביותר באלומיניום הוא שבדרך כלל הוא ללא תחזוקה מלבד ניקוי מדי פעם, כך שהוא מושלם למי שאין לו זמן או יכולת לצבוע את המסגרת באופן קבוע.

 

ניתן לצבוע גם אלומיניום כך שיתאים לצבע ולסגנון הבית שלכם, ומגוון רחב של צבעים זמינים לכך.

 

לא משנה מה הבחירה שלך בחומר, בסוף תהיה לך חצר שנראית טוב במשך כל השנה, אז התחל עכשיו להפיק את המרב מהחצר האחורית שלך.

עורכי דין רשלנות רפואית

כיצד לבחור עורכי דין לרשלנות רפואית

רשלנות מקצועית ממשיכה להיות מצוקה שיטתית בתחומים רבים. מדי שנה דווח על מקרים שונים הנוגעים לאנשים מיומנים אשר אינם מצליחים למלא את ההרשאות וחובתם לציבור. הזנחה מכוונת וביקורות מיותרות גרמו לאנשים נזק בלתי הפיך. הציבור הבלתי מעורער עלול להיות בסיכון על ידי אנשים שאינם מצליחים לבצע בדיקות נאותות, מיומנות וטיפול שצפוי מהם. בהקשר זה, מרבית הממשלות והמקצועות פיתחו תקנות ומדיניות שמטרתם להגן על הציבור. על אף הפוליסות, רשלנות מקצועית ממשיכה להתקיים. לפיכך, הציבור יכול לבקש פיצויים בבית המשפט בכל פעם שהאינטרס שלהם הופר.

רשלנות רפואית היא תחום דאגה נפוץ. זה כרוך ברשלנות מצד רופאים ואנשי רפואה מכובדים. פעולות רשלנות כוללות מעשים שאינם הגיוניים לאדם החושב בהיגיון. כדי שאיש מקצוע רפואי יימצא אשם ברשלנות מקצועית, יש להראות כי הפעולות שבוצעו או הושמטו מסתכמות בהזנחה וביטול חובות המוטלות על הציבור. חולים שעברו רשלנות מקצועית / רשלנות רפואית יכולים לבקש פיצויים בבית המשפט. התביעה בבית המשפט מכוונת להשגת פיצוי הולם והודאת אשמה על ידי המזיק. כתוצאה מכך, ראוי לשכור עורך דין ידוע אשר מנוסה בתביעות רשלנות מקצועיות. הטיפים המפורטים להלן יכולים לשמש לבחירת עורך דין  לרשלנות רפואית, שיעביר את תביעתכם בבית המשפט.

התמחות וניסיון

ככלל, עליכם תמיד להשתדל להעסיק עורך דין שהתמחה בתחומים בהם אתם מבקשים התדיינות משפטית. ההתמחות מבטיחה כי עורך הדין יהיה בקיא ומיומן על מנת להבטיח את התוצאה הטובה ביותר. הניסיון מצייד את איש המקצוע במיומנות הנדרשת לו לצורך ניתוח והערכה של סוגיות. באמצעות ניסיון, יכול התומך לחזות את התוצאות האפשריות ולייעץ ללקוחות בהתאם.

תיק עבודות

לפני שאתם שוכרים עורך דין, זה נכון להעריך את סוג הלקוחות שהוגנו על ידי עורך הדין. זה ייתן לכם תמונה ברורה של סוג התחום בו עורך הדין עוסק. באמצעות תיק העבודות תוכלו להבחין בכשירותם ויכולתם להעביר את המקרה שלכם בבית המשפט.

משאבים

המשאבים האנושיים והכספיים של משרד עורכי הדין יקבעו את עוצמת המשרד להצלחה בתביעתכם. על המשרד להיות מאויש כראוי כך שתובטחו שיהיה להם מספיק זמן להתדיין באופן מקיף. לעומת זאת, משאב פיננסי ישפיע על תועלתיות ויעילות התביעה המשפטית.

גדרות

5 דברים שאתה צריך לגדר בחצר הקדמית שלך

הצבת גדר סביב הנכס שלך היא דרך אידיאלית לתת ערך מוסף לביתך תוך הגברת ההגנה על הנוף שלך. כבר הגדרת את החצר האחורית שלך, אבל אתה תוהה אם עליך להציב גדר גם בחלק הקדמי של הנכס שלך.

להלן חמישה טיפים שאתה צריך בשביל לגדר את החצר הקדמית שלך. זכור שעוברי אורח רואים את החצר הקדמית שלך, אז בחר בחומר גידור אטרקטיבי ועם זאת עמיד, כמו עץ ​​מלקט, ויניל או שרשראות מתכת.

 1. אתה גר בדרך עמוסה

אם אתם גרים בדרך סואנת ויש לכם ילדים או חיות מחמד, גידור החצר הקדמית שלכם היא חובה. הצבת מחסום סביב חזית הנכס שלך שומרת על חיות מחמד והילדים בחצר ביתך. גדר לפרטיות שרשראות במחיר סביר ואידיאלי לשמירה על ילדים וחיות מחמד.

הערה: לעולם אל תשאיר ילדים קטנים ללא השגחה בחצר, אפילו אם הם מגודרים לחלוטין. הצב מנעולים על כל השערים היוצאים לרחוב כך שילדים סקרנים לא יוכלו להימלט בטעות.

 1. לשכנים שלך יש גדרות

היותך הבית המוזר ללא גידור בחצר הקדמית יכול להוריד את הערך המוסך של הבית שלך (ואת המראה השכונתי בכללי). סקרו את שכונתכם, בחנו את חומרי הגידור הנפוצים ביותר באזורכם ותכננו גדר דומה לחצר הקדמית של ביתכם כך שתשתלב עם בתים שכנים.

 1. החצר שלך קטנה

גידור בחצר קדמית קטנה יותר יכול למעשה להעניק לחלל ממד רב יותר ולהעניק אשליה של נוף גדול יותר. גידור החצר שלך מרכז גם את הנוף שלך כך שהחצר שלך נראית יותר מקסימה ופחות עמוסה. יישור שער החצר שלך לדלת הכניסה לבית שלך מוסיף אשליה של עומק.

בחר לוחות גידור אנכיים המעוצבים קרוב זה לזה כדי למשוך את העין לנוף שלך. לגידור אופקי אין השפעה זהה ליצירת אשליה של חלל. שקול גידור חוליות שרשרת עם לוחות ויניל כדי להפוך את החצר הקדמית שלך להיראות גדולה, או בחר גידור בסגנון במבוק או כלונסאות עבור עיצוב יפה יותר.

 1. בחצר שלך יש אורחים לא מוזמנים

האם הכלב של השכן תמיד בחצר שלך? האם ילדי השכונה משתמשים בחצר הקדמית שלך כחלק מגן המשחקים שלהם? אם נמאס לכם להחזיק אנשים ובעלי חיים בחצרכם ואינכם רוצים ליצור סכסוך שכונתי, הקימו את גבולות ביתכם על ידי התקנת גדר סביב כל החצר הקדמית שלכם כדי להרחיק את הפולשים.

כדי להימנע מעימותים עם שכנים בעת התקנת הגדר שלך, קבל גבולות רכוש רשמיים ממשרד העירייה שלך. בערים רבות ישנן תקנות לגובה גידור בחצר הקדמית (רוב הגדרות צריכות להיות מטר ומעלה) כך שתציית גם לחוק זה.

הפוך את החלק האטרקטיבי של הגדר (במידה והגדר תהיה מעץ) עם הפנים כלפי חוץ לכיוון הבתים הסמוכים והרחוב, והימנע מצביעת הגדר שלך בגוון שעשוי להסיח את הדעת מהמראה הכללי בשכונה (היצמד לצבעי גידור ניטרליים או נפוצים, כמו אדום, חום, לבן או צבע טבעי).

 

 

 1. הבית שלך מוצע למכירה

מכניס את הבית שלך לשוק? הגדל את הערך המוסף ואת ערכו הכללי על ידי הוספת גדר. מכיוון שגדר בחצר הקדמית נחשבת להטבת חידוש על ידי רוכשי בתים, הבית שלכם עשוי להימכר מהר יותר בהשקעה קטנה זו. בחר גדר דקורטיבית למטרות מכירה ביתיות

 

אבזמים

סוגי אבזמים וסגרי בתכשיטים

קרא את המדריך שלנו בנושא סוגי אבזמים וסגרי תכשיטים הפופולריים בעיצובים מודרניים של שרשראות וצמידים. בחר את האבזם הטוב ביותר עבור כל עיצוב בעזרת מילון מונחים.

אטמי תכשיטים וסגרים הם רכיבים הכרחיים לרוב השרשראות, הצמידים וצמידי רגל. בחירת סוג האבזם הנכון חשובה לשביעות רצון הלקוח. להלן מילון מונחים של סגנונות אבזם בתכשיטים השונים וכיצד כל אחד מהם מתפקד.

טבעות קפיץ גדולות

טבעות הקפיץ נוצרו בראשית המאה העשרים, ומהווים חלק משרשראות וצמידים מזה שנים. פריטים אלה משתמשים במנגנון קפיץ מפלדה הפועל בעת הפעלת לחץ על התפס. טבעות קפיץ מתומחרות בצורה כלכלית ומשמשות בצורה הטובה ביותר בשרשראות קלות. הם גם פופולריים עם מדליונים, מכיוון שהם יכולים לשמש בכדי להחליף את המדליון בקלות. טבעות קפיץ גדולות וכבדות נקראות לרוב טבעות בורג.

 

אבזמי בטיחות

הצורה הראשונית ביותר הידועה של אבזם תכשיטים נוצרה בשלהי 1700, ודמתה לאבזם הבטיחות המודרני. זה מורכב משני חלקים, אחד שמכיל מנגנון נעילת קפיץ המחליק לחריץ הממוקם על החלק השני. ישנן מספר וריאציות לסגנון זה, כמו אבזמי קופסה, אבזמי פנינה וסתימות פיליגרן. בדרך כלל הם מסתובבים סביב מוט הברגה או עם לוח משיכה מופעל עם פין, כך שלא ניתן לפתוח בטעות את האבזם. תפסים אלה הם לעתים קרובות יקרים יותר ומעוצבים. לכן, הם משמשים לרוב על פריטי תכשיטים יוקרתיים.

אבזמי צינור

אבזמי צינור משמשים לחפצי תכשיטים בעלי גדילים מרובים. הם מורכבים משני צינורות חלולים עם טבעות מולחמות על כל אחת מהצינורות. כדי לאבטח אותם פשוט להחליק אחד לשני. הם מתפקדים היטב על שרשראות ועל צמידים.

אטמי קישור / מקצרים

מכונים גם משפרים, ניתן להשתמש בסגרי צירים למטרות מרובות. כמקצר חיבורי שרשראות, אספו חוליות גדולות בסוף השרשרת והבטיחו באחיזה ובכך תקצרו. הם יכולים לשמש גם כמשפר להוספת מדליונים נשלפים. אלה נוטים להיות כבדים וננעלים עם אבזם צירים.

אבזמים מגנטיים

אני אוהב אטמים מגנטיים! הם קלים לשימוש אך הם בהחלט דורשים משיכה קלה כדי להתנתק. לקוחות דורשים כי צורפים ישתמשו במתלי מגנטים לעיתים קרובות יותר בגלל הבעיות עם תפסים ומנגנונים קטנים על סוגי אבזם אחרים. נועלים מגנטיים נוטים להיות כבדים, ולכן חשוב לוודא שהם לא הפריט הכבד ביותר בתכשיט או שהם תמיד יתנדנדו לעבר לנקודה התחתונה הקדמית של השרשרת. איזנו את משקל התכשיט שלכם ותוכלו להיות מרוצים מהתוצאות.

תכשיטים להכנת מתגים

נמצא בתכשיטים מתקדמים יותר, המתגים מהודרים ונוחים לשימוש. סוגים אלה של אבזמים מורכבים משני חלקים המשתלבים זה בזה. האחד הוא תמיד צינורי אך החלק השני יכול להיות בכל צורה עגולה אך בדרך כלל הוא טבעת. לרוב מדובר בצד הכבד יותר של הסגרים. הם מוסתרים או במרכז. מתגים הם בחירה פופולרית עבור צמידי מדליון מכיוון שהם קלים לתפעול ביד אחת.

 

מתגים מאריכים

אלה הם מצבים הכוללים קישורים מרובים. הם משמשים להרחבת שרשראות באורכים שונים כדי לתת ללבוש אפשרויות נוספות.

ווים ושרשראות מרובות מדליונים

החל מקלות משקל לכבדות ומפשוטות עד ליוקרתיות, ווים ועיניים הן סגירה מועדפת לשימוש בעיצובים של תכשיטים. זה וו שנתפס דרך טבעת שמקלה על השימוש בו. אבזמים אלה הם הטובים ביותר עבור שרשראות בינוניות עד כבדות שישאירו מתח על האבזם מכיוון שהוא אינו סגור היטב.

אבזמי לובסטר

בדומה לטבעות הקפיצים המוצגות, הסגרים הללו כוללים מנגנון קפיץ מפלדה המופעל כאשר בלחץ. אתה יכול למצוא סגרי לובסטר בצורות הדק, סגלגלות ומפוארות. סגרי לובסטר פופולריים ביותר על שרשראות או שרשראות חרוזים.

אבזמי לובסטר מסתובבים

אלה כוללים את התכונות של סוגר לובסטר סטנדרטי, למעט שיש להם גם את היתרון הנוסף – סיבוב. התכשיט שלך מאובטח בזמן שהבסיס מסתובב ב 360 מעלות כך שהשרשרת שלך לא מתפתלת או נופלת.

רוצים לדעת איך להשתמש בכל אלו הצטרפו ליניב שפירא קורס צורפות

מכבסה לשק שינה

איך לכבס שק שינה במכבסה

טיפים כיצד לכבס בזהירות שק שינה בלי להרוס אותו

בין אם ישנתם בחוץ תחת הכוכבים, במדבר או בחצר האחורית של ביתכם, בשק שינה חם הוא חלק חשוב מהחוויה. קמפינג הוא פעילות מועדפת בסוף השבוע בקרב אנשים רבים, ולמרות שציוד קמפינג יכול לשרוד שימושים רבים מבלי להתלכלך מדי, יש לשטוף בתדירות את שקי השינה. שקי שינה עבים ומלאים יש לשטוף אך ורק בצורה ידנית, אך אם שק השינה סינתטי, ניתן לקחת אותו למכבסה המקומית שלך. לפני שאתם פונה אל מכבסת האחוזה רשת מכבסות בראשון לציון , עיינו בטיפים האלה כדי לשטוף בהצלחה את שקי השינה שלכם.

לפני שאתם שוטפים את שקי השינה שלכם, קראו תמיד את תווית הטיפול שעל שק השינה. זה יציין אם ניתן לשטוף אותו במכונה, באיזו טמפרטורה המים צריכים להיות, ואם ניתן לייבש אותו. אם הם מציינים דברים שונים מההמלצות שלנו, אנו ממליצים לעקוב אחר תווית הטיפול. את רוב שקי השינה סינתטיים תוכלו לשטוף במכבסה כדלקמן:

 • ריכסו את כל הרוכסנים וסגרו את הסקוטשים
 • אם שק השינה מלוכלך מאוד, יש להשרות אותו מראש על ידי מילוי כיור במים פושרים וסחיטת סבון כביסה עדין פנימה. דחפו את שק השינה מעלה ומטה במים כדי שהסבון יספק בבד. השרו את זה 20 דקות. שטפו וסחטו בעדינות את המים.
 • הכניסו את שק השינה שלכם למכונת כביסה נקייה וכוונו את המכונה ל’עדין’. שקי שינה הם לרוב גדולים ומגושמים, ולכן מומלץ לשטוף רק אחד בפעם – שניים אם מדובר במכונת ג’מבו.
 • הפעילו את המכונה על שטיפה וסיבוב נוספים כדי לוודא שכל חומר הניקוי הוסר.

אם תווית הבד ממליצה לייבש את שק השינה, הכניסו בזהירות למייבש הכניסה והשתמשו בחום הנמוך ביותר. לחלופין, ניתן לייבש את שק השינה על ידי הנחתו על גבי מגבת או לתלות אותו על חבל כביסה. וודאו שהשקית יבשה במאה אחוז לפני שאתם מקפלים ומחזירים אותה לאחסון, אחרת הוא יקבל את פניכם בריח מעופש בפעם הבאה שתשתמשו בו.

הקפידו למצוא  מכבסה איכותית המציעה שעות גמישות ואווירה נהדרת כדי להפוך את תהליך הכביסה מהיר. אנחנו ב מכבסת האחוזה כאן כדי לעזור. בקרו עוד היום במכבסה שלנו בכדי ללמוד כיצד אנו יכולים לעזור לכם לסיים את הכביסה שלכם תוך זמן קצר.